Tarnija deklaratsioon

Alates 1. juulist 2005 pakub HARTING tarnija deklaratsiooni ja asjakohaseid materjalide nimekirju allalaaditavate failidena liikumissertifikaatide (nt EUR1) väljastamiseks, et tõendada järgmiste HARTINGi ettevõtete sooduspäritolu:

 

 

HARTING Electric GmbH & Co.KG, DE-Espelkamp

HARTING Electronics GmbH & Co.KG, DE-Espelkamp

Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust:

Hans-Hermann Lotte

Telefon: +49 (0) 5772/47-260
Faks: +49 (0) 5772/47-90260

Saada meil

Nurten Alkanat

Telefon: +49 (0) 5772/47-257
Faks: +49 (0) 5772/47-90257

Saada meil

PealkiriFile formatFile size

Tarnija deklaratsioon

DOC

Märkused

Tarnija deklaratsioon kehtib ainult koos vastavate ülalnimetatud HARTINGi ettevõttest pärit materjali nimekirjadega ja faktuurarvega.

Kui kasutaja proovib tootele sooduspäritolu saamise eesmärgil ülalnimetatud deklaratsiooni kuritarvitada, võivad sellel olla järgmised tagajärjed: fiskaalne: ebakorrektne päritolu tarnija deklaratsioonil võib viia välja antud liikumissertifikaadi (nt EUR1) tühistamiseni ja tähendada kaubade esitamist maksude tasumiseks importiva riigi tolliasutusele; kriminaalne: võimalik on kriminaalkuritegu või maksuseaduste rikkumine (Saksamaal Abgabenordnung), mis võib viia süüdistuseni; tsiviilõiguslik: enamike riikide tsiviilõiguse kohaselt on sooduspäritolu deklareerimine toote garanteeritud omadus (Saksamaa kohta vt BGB §§ 463, 480 II). Klient võib sisse nõuda kahjusid, mille on põhjustanud ebakorrektne päritolu deklaratsioon. Sellest tulenevalt tuleb sooduspäritolu deklaratsioonide ettevalmistamisel hoolitseda selle eest, et sertifitseeritud on ainult need päritolud, mis on kinnitatud ja mida saab selgelt dokumenteerida.